Festiwal Rodzin Biznesowych
Wybierz swoje miejsce
Wydarzenia towarzyszące

Wybierz swoje wydarzenie!

Międzynarodowy Kongres Rodzin Biznesowych – 7 PAŹDZIERNIKA 2024
Fabryka Norblina
Czy Ty i Twoja Rodzina także zmagacie się z dobrym i odpowiedzialnym zaplanowaniem procesu sukcesji? Czy Ty i Twoja Rodzina także zastanawiacie się, co będzie sprawiedliwe, co będzie dobre dla każdego z Twoich dzieci, Twoich wnuków? Czy Ty i Twoja Rodzina także rozważacie, jak zabezpieczyć majątek dla przyszłych pokoleń? Myślicie o fundacji rodzinnej? O family office? Rozwijacie swoją firmę rodzinną w kierunku RODZINY BIZNESOWEJ – rodziny przedsiębiorców, która zarządza więcej niż jednym biznesem z jednej branży? Czy Ty i Twoja Rodzina także myślicie o zmianie branży czy sprzedaży firmy – w co zainwestować uzyskany kapitał? Czy w Tobie i Twojej Rodzinie te trudne decyzje także powodują ogrom emocji, ogrom dyskusji, a czasem kłótni?   Jeżeli tak - zachęcamy do udziału w XI Międzynarodowym Kongresie Rodzin Biznesowych 4generations: to tu spotkasz przedsiębiorców o historii podobnej do Twojej! Tu znajdziesz się w środowisku otwartym na dzielenie się – nie tylko sukcesami, ale też porażkami. Nie tylko tym, co piękne, ale też tym, co trudne! Wszystkich tych, którzy myślą o swoich biznesach kilka pokoleń w przód, zapraszamy do zapisów na Kongres – widzimy się 7 października w Fabryce Norblina w Warszawie.
Prelegenci

Doradca ds. strategii i sukcesji w firmach rodzinnych. Specjalizuje się w doradztwie strategicznym oraz strategiach rozwoju dla przedsiębiorstw, jak również w strategiach sukcesyjnych oraz coachingu. Założyciel i prezes Instytutu Biznesu Rodzinnego – centrum usług dla rodzin biznesowych i firm rodzinnych.

Lider Merytoryczny oraz Ekspert ds. Metodologii Wsparcia Procesu Sukcesji we współfinansowanym ze środków unijnych projekcie „Kody wartości – efektywna sukcesja w polskich firmach rodzinnych”.

Członek Międzynarodowej Sieci Doradców Strategicznych z siedzibą w Berlinie. Akredytowany partner PARP. Członek Stowarzyszenia Inicjatywa Firm Rodzinnych (numer członkowski 77). Szkoleniowiec i doradca w projekcie Firmy Rodzinne oraz Firmy Rodzinne 2 realizowanym przez Inicjatywę Firm Rodzinnych oraz PARP, trener i doradca projektów Planowanie Strategiczne oraz Instrument Szybkiego Reagowania na zlecenie WYG Consulting, trener programu sukcesyjnego Business Transfer Programme, trener i doradca w projekcie Moje Apteki – Misja i Biznes. Członek International Family Enterprise Research Academy IFERA.

Mówca biznesowy, doradca, mentor. Absolwent Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu, radca prawny. Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu dużymi organizacjami biznesowymi. Były Prezes Zarządu Skanska w Polsce, Prezes Zarządu Skanska Czechy i Słowacja, jako pierwszy i jedyny Polak V-ce Prezes Zarządu Światowego Skanska z siedzibą w Sztokholmie – jednej z największych Firm budowlano-deweloperskich na Świecie. Rok 2016 zakończenie kariery zawodowej. Aktualnie – Przewodniczący Rady Nadzorczej Ośrodka Profilaktykii Epidemiologii Nowotworów w Poznaniu, członek Rady Nadzorczej Duda Cars Mercedes Benz, członek Consilium przy Wydziale Artes Liberales Uniwersytetu Warszawskiego, Przewodniczący Rady Programowej Instytutu Lingwistyki Stosowanej PWSZ w Lesznie, wykładowca MBA, członek Rady Instytutu Humanites w Warszawie.

Finansista z wykształcenia, wieloletni praktyk controllingu i manager. Przez prawie 25 lat związany z największym prywatnym pracodawcą w Poznaniu i Wielkopolsce, Firmą Volkswagen Poznań sp. z o.o., w tym przez 8 lat w funkcji członka zarządu ds. finansowych, organizacji i IT (ponad 10 tys. pracowników, 12 mld zł inwestycji od 1993 roku, 18 mld zł obrotu rocznie). Lider wielu innowacyjnych projektów w zakresie przyszłościowych rozwiązań mobilności oraz nowych metod pracy dających satysfakcję pracownikom i wysoce efektywne rozwiązania organizacji. Zwolennik łączenia tradycyjnych rozwiązań organizacyjnych z kreatywnością design thinking, sprawnością metod zwinnych, czy skutecznością scruma poza IT. Mentor talentów, coach dla przyszłych managerów. Mentor finansowy w indywidualnym programie akceleracyjnym dedykowanym polskim startupom technologicznym. Ekspert Instytutu Biznesu Rodzinnego, doradca Biznesu.

Zarejestruj swoją obecność na wydarzeniu

Dane do faktury:

Wybierz, ile osób chcesz zgłosić:

Liczba dorosłych i młodzieży w wieku powyżej 15 lat:Cena za osobę: PLN netto

Dorosły #1:

Liczba dzieci w wieku 5-10:Cena za osobę: PLN netto

Brak możliwości zarejestrowania dziecka i młodzieży na 10 dni przed wydarzeniem

Dziecko #1:

Liczba młodzieży w wieku 11-15:Cena za osobę: PLN netto

Brak możliwości zarejestrowania dziecka i młodzieży na 10 dni przed wydarzeniem

Młodzież #1:

Potrzebuję noclegu z piątku na sobotę (w cenie):

Pozostałe informacje:

Po weryfikacji otrzymasz pro formę z obniżoną kwotą
* - pola obowiązkowe
Chcesz poznać szczegóły wypełnij poniższy formularz lub zadzwoń do nas +48 732 777 135